2017/04/03 Spotkanie ks. abpa Marka Jędraszewskiego z siostrami sercankami w Domu Macierzystym w Krakowie - Oficjalna strona sióstr sercanek

Przejdź do treści

Menu główne:

2017/04/03 Spotkanie ks. abpa Marka Jędraszewskiego z siostrami sercankami w Domu Macierzystym w Krakowie

Życzę by Święta Zmartwychwstania Pańskiego, a zwłaszcza Triduum Paschalne, były czasem odnowionej miłości, a jednocześnie miłości głęboko przeżywanej i odczuwanej, która daje siłę i moc do odpowiadania miłością na tę nieskończoną miłość Pana Jezusa - odpowiadania w sposób konkretny przez modlitwę, posługę, a także przez cierpienie. Ale niech zawsze będzie to czas pełen miłości, pokoju i radości - powiedział ks. abp Marek Jędraszewski do sióstr sercanek 3 kwietnia 2017 r. w Domu Macierzystym w Krakowie.

W poniedziałkowe popołudnie, Metropolita Krakowski wraz ze swoim kapelanem ks. Rafałem Wilkołkiem, nawiedził nasz sercański kościół przy ul. Garncarskiej, a następnie udał się na spotkanie z siostrami Domu Macierzystego, a zwłaszcza ze znaną mu osobiście s. Eufrozyną Rumian.

M. gen. Olga Podsadnia skierowała do Księdza Arcybiskupa słowa powitania, a także życzeń świąteczno-imieninowych, zapewniając o modlitwie sióstr w intencji Księdza Arcybiskupa i całej archidiecezji krakowskiej. Ks. abp Marek Jędraszewski nawiedził także chore siostry przebywające w zakonnej infirmerii, a na koniec spotkania udzielił wszystkim pasterskiego błogosławieństwa wyrażając również słowa wdzięczności za ofiarną posługę sióstr ze wspólnoty przy ul. Franciszkańskiej 3.

La Bohème
Życzenia ks. abpa Marka Jędraszewskiego.
00:00
copyright @ siostry sercanki 2017
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego