Czytania duchowe o NMP - Oficjalna strona sióstr sercanek

Przejdź do treści

Menu główne:

Czytania duchowe o NMP

Na rynku wydawniczym pojawiła się nowa książka św. Józefa Sebastiana Pelczara pt. Czytania duchowe o Najświętszej Maryi Pannie. To swego rodzaju podsumowanie Maryjnej duchowości biskupa Pelczara.

Publikacja może być dobrą lekturą na czas przygotowania na przyjście Pana. "W Adwencie przypomnienie sobie, kim była Matka Boża w historii zbawienia i uświadomienie sobie, kim jest dla nas dzisiaj, może być wielkim umocnieniem i światłem na tej  drodze oczekiwania na Chrystusa przychodzącego w tajemnicy Bożego Narodzenia" - podkreśla ks. dr Tomasz Bać.

"Czytania duchowe o NMP" stanowią kolejną publikację przygotowywaną przez rzeszowskie Wydawnictwo św. bpa J.S. Pelczara.

Do tej pory ukazały się cztery pozycje: "Rewolucja francuska wobec religii katolickiej i jej duchowieństwa", "Wezwanie do pracy nad duchowym odrodzeniem się narodu polskiego", "Prześladowanie unitów w Chełmszczyźnie i na Podlasiu", "Krótkie wskazówki, jak w odmawianiu różańca modlitwę ustną łączyć z rozmyślaniem, z dodatkiem godziny adoracji Przenajświętszego Sakramentu".

"Tekst książek uwzględnia współczesne zasady stylistyczno-gramatyczne" - podkreśla wydawca Józef Jakubowski.

La Bohème
Z serwisu z życia diecezji w radiu Via z dn. 27 listopada 2014 r.
Czytania duchowe o NMP - recenzja
00:00
copyright @ siostry sercanki 2017
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego