Msze św. w naszym kościele odprawiamy:
w niedzielę: o godz. 7.00, 10.00, 12.00 i 18.00;
nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.15
Jezus ujrzał człowieka imieniem Mateusz, siedzącego w komorze celnej i rzekł do niego: «Pójdź za Mną!» On wstał i poszedł za Nim. (Mt 9,9)
- Przeżywamy miesiąc czerwiec, w sposób szczególny czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 17.15. W Oktawie Bożego Ciała podczas wieczornych nabożeństw przeżywamy również procesje eucharystyczne, na które serdecznie zapraszamy.
- W poniedziałek, 8 czerwca, wspomnienie św. Jadwigi Królowej.
- W dniach 9-11 czerwca będziemy przeżywać Triduum przed uroczystością odpustową Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas nabożeństw czerwcowych o godz. 18.00 i Mszy św. o godz. 18.30 podczas których słowo wygłosi ks. Mariusz Balcerak, jezuita z Krakowa.
- W środę, 10 czerwca, wspomnienie św. Bogumiła, biskupa.
- W czwartek, 11 czerwca, wspomnienie św. Barnaby, apostoła.
- W piątek, 12 czerwca, uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to uroczystość tytularna naszego kościoła i Zgromadzenia Sióstr Sercanek. Tego dnia zapraszamy na Msze św.: o godz. 6.45 pod przewodnictwem J.E. Ks. kardynała Grzegorza Rysia i o godz. 18.30 pod przewodnictwem Ks. Prof. Andrzeja Kieliana.
- W sobotę, 13 czerwca, Święto św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła.
- Dziękujemy wszystkim, którzy w minioną niedzielę wsparli swoją modlitwą i ofiarą Hospicjum św. Łazarza w Krakowie. Na ten cel wolontariusze zebrali 2 989,43. Z całego serca dziękujemy!
Niech Najświętsze Serce Jezusa napełnia nas pragnieniem świętości, niech uświęca nasze dążenia i uczynki, jakie będziemy spełniali w rozpoczętym nowym tygodniu. Szczęść Boże.