Nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusowego według objawień danych św. Małgorzacie Marii i żywot tejże Świętej - Oficjalna strona sióstr sercanek

Przejdź do treści

Menu główne:

Nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusowego według objawień danych św. Małgorzacie Marii i żywot tejże Świętej

Na rynku wydawniczym pojawiła się nowa publikacja wpisująca się w szereg inicjatyw mających na celu przybliżenie kultu Serca Bożego z racji przypadającej w tym roku 250. rocznicy ustanowienia liturgicznego święta Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nowa, uwzględniające współczesne wymogi ortografii i składni redakcja tekstu pozwala współczesnemu czytelnikowi w pełni odkryć bogactwo treści książki opublikowanej przez św. bpa Pelczara w 1921 r. To kolejne dzieło patrona diecezji przygotowane przez wydawnictwo noszące jego imię.

"Jest to cenna pozycja nie tylko jako podręcznik historii duchowości, ale także zachęta do pogłębienia kultu Najświętszego Serca Jezusa. Ta książka do Serca Bożego prowadzi" – podkreśla ks. prof. Andrzej Garbarz, cenzor kościelny wydanej publikacji.

"Nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusowego według objawień danych św. Małgorzacie Marii i żywot tejże świętej" św. Józefa Sebastiana Pelczara może stanowić pomoc zarówno w duszpasterstwie wspólnot, jak i w osobistej pobożności wiernych.

copyright @ siostry sercanki 2017
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego