Ogłoszenia - Oficjalna strona sióstr sercanek

Przejdź do treści

Menu główne:

Ogłoszenia

23 września 2018 r.
25. NIEDZIELA ZWYKŁA

  • Msze św. w naszym kościele odprawiamy:
    w niedzielę: o godz. 7.00, 10.00, 12.00 i 18.00;
    Nieszpory niedzielne o godz. 17.15
    w dni powszednie: o godz. 6.45 i 18.30

Ojcowie Kapucyni, w obecnym roku, w którym przeżywany jest Jubileusz 100-lecia od stygmatyzacji Świętego Ojca Pio oraz 50-lecia Jego przejścia do domu Ojca, zapraszają nas wszystkich do wzięcia udziału w specjalnej akcji modlitewnej pod nazwą "Z Maryją i ojcem Pio czyścimy czyściec". Wydarzenie to rozpoczęło się wczoraj, 22 września o godz. 21.37, a zakończy dziś, 23 września również o godz. 21.37. Celem akcji jest szczególna modlitwa w intencji tych, którzy jeszcze nie dostąpili pełnego zjednoczenia z Panem Bogiem i oczyszczają się w czyśćcu. Zachęcamy do szczególnej modlitewy w intencji dusz w czyśćcu cierpiących, dziś w naszych domach i rodzinach. W naszym kościele wspólnie odmówimy dziesiątek różańca w tej intencji po zakończeniu każdej mszy św.

We wtorek, 25 września, Wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, prezbitera, patrona Warszawy.

W czwartek, 27 września, Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera.
W tym dniu wraz z Siostrami przeżywać będziemy 3 rocznicę beatyfikacji bł. Matki Klary Ludwiki Szczęsnej, współzałożycielki Zgromadzenia Sióstr Sercanek. Z tej okazji zapraszamy wszystkich na mszę św. dziękczynną za dar beatyfikacji, która odprawiana będzie w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Łagiewnikach o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy Czcicieli Błogosławionej Matki do wzięcia udziału w dziękczynieniu, które jednocześnie jest jednym z wydarzeń przygotowujących nas do Jubileuszu 125-lecia założenia Zgromadzenia Sióstr Sercanek.

W piątek 28 września, Wspomnienie św. Wacława, męczennika, patrona katedry na Wawelu. Tego dnia przypada miesięczny dzień modlitw za wstawiennictwem św. o. Józefa Sebastiana Pelczara. Zapraszamy na nabożeństwo na godz. 18.00. Po wieczornej mszy św. będzie można uczcić relikwie Świętego.

W sobotę, 29 września, Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

Już dziś informujemy, że od 1 października rozpoczyna się nabożeństwo różańcowe, które w naszym kościele odprawiać będziemy w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 17.15. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.


Niech nasi Święci Patronowie wypraszają nam potrzebne łaski
w rozpoczętym nowym tygodniu. Szczęść Boże!
copyright @ siostry sercanki 2017
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego