2010/10/16 Msza św. dziękczynna w 42. rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową w Bazylice św. Piotra w Rzymie - Oficjalna strona sióstr sercanek

Przejdź do treści
Msza św. dziękczynna w 42. rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową w Bazylice św. Piotra w Rzymie


W 42. rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, 16 października 2020 r. o godz. 7.15 przy ołtarzu relikwii św. Jana Pawła II w Bazylice św. Piotra w Rzymie została odprawiona Msza św pod przewodnictwem ks. kard. Stanisława Ryłki. W Eucharystii uczestniczyło liczne grono kapłanów, osoby życia konsekrowanego oraz Polacy mieszkających w Wiecznym Mieście. Do wspólnej modlitwy dołączyły siostry sercanki posługujące w Rzymie.

W homilii Ksiądz Kardynał nawiązując do tegorocznej rocznicy 100-lecia urodzin przypomniał jak wielkim darem na ten trudny czas dla Kościoła i świata jest dla wszystkich wierzących św. Jan Paweł II.

copyright @ siostry sercanki 2018
Ochrona danych
Informacja o cookies
Dane osobowe zawarte w serwisie przetwarzane są za zgodą lub na mocy prawa. Administratorem danych jest Zgromadzenie Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego, 31-115 Kraków, ul. Garncarska 24, tel. 609 984 820, iod@sercanki.org.pl.
Wróć do spisu treści