2017/10/07 Wieczór uwielbienia z Maryją w kościele Sióstr Sercanek w Krakowie - Oficjalna strona sióstr sercanek

Przejdź do treści
[image:image-1]
Maryjo, ukryj mnie
w najczystszym Sercu Twym,
zamieszkać w Tobie pragnę,
w ramionach Twych się skryć…

Słowa tej maryjnej pieśni były wprowadzeniem do modlitwy uwielbienia Najświętszego Serca Jezusowego przez Niepokalane Serce Maryi, która odbyła się w kościele Sióstr Sercanek przy ul. Garncarskiej w Krakowie 7 października 2017 roku.

Dopełnieniem modlitewnej inicjatywy Różaniec do granic, odbywającej się tego dnia w naszej Ojczyźnie, był Wieczór uwielbienia z Maryją, na którym zgromadziły się siostry z krakowskich wspólnot, członkowie grupy Młodzi z sercem oraz wierni świeccy.  Modlitwę poprowadził o. Rafał Antoszczuk OFMConv we współpracy z zespołem animatorek muzycznych.

Spotkanie rozpoczęło się konferencją Ojca Kapelana, który podkreślił, że każdy z nas jest powołany to tego, by swoim życiem wyśpiewywać Bogu pieśń chwały i za przykładem Maryi całkowicie zaufać Bogu. Ważnym momentem tego wieczoru było indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Uwielbieniu towarzyszył śpiew połączony z modlitwą spontaniczną i adoracją. Sobotnie spotkanie zakończyło się Apelem Jasnogórskim.

Kolejny Wieczór uwielbienia z Maryją odbędzie się 4 listopada 2017 r. w kościele Sióstr Sercanek w Krakowie. Zapraszamy do trwania w modlitewnej wspólnocie.

copyright @ siostry sercanki 2018
Wróć do spisu treści