2017/10/20 "W Jego ranach jest nasze zdrowie…" - rekolekcje dla dziewcząt w Słupcy - Oficjalna strona sióstr sercanek

Przejdź do treści
W Jego ranach jest nasze zdrowie…
Rekolekcje dla dziewcząt w Słupcy


W domu zakonnym Sióstr Sercanek w Słupcy w dniach 20-22 października 2017 r. odbyły się rekolekcje dla dziewcząt. Spotkanie poprowadził ks. Krzysztof Szkopek, wikariusz pobliskiej Parafii pw. św. Wawrzyńca, we współpracy z s. p. Albertą Bryją oraz s. Augustianą Wierzbicką i siostrą aspirantką Eweliną Klich z Krakowa. W skupieniu uczestniczyło 11 dziewcząt ze Słupcy i okolicznych miejscowości.
 
Rekolekcje, zatytułowane: Jezus najlepszym Lekarzem, były czasem refleksji nad uzdrawiającym działaniem Boga, który poprzez sakramenty, a zwłaszcza Eucharystię i sakrament pokuty, chce pociągnąć do siebie każdego człowieka.

Uczestniczki weekendowego spotkania wspominają, że był to czas trwania na adoracji Jezusa Eucharystycznego, dzielenia się swoją wiarą oraz tworzenia radosnej wspólnoty osób, które łączą podobne wartości i marzenia.

Kolejne sercańskie dni skupienia odbędą się w dniach 17-19 listopada 2017 r. w Rzeszowie przy ul. ks. Józefa Sondeja 7. Zgłoszenia przyjmuje s. Liliana Mozdyniewicz, referentka ds. powołań (tel. 503 644 605). Serdecznie zapraszamy!

copyright @ siostry sercanki 2018
Wróć do spisu treści