2018/02/23 Spotkanie formacyjne dla dziewcząt w Krakowie - Oficjalna strona sióstr sercanek

Przejdź do treści
Spotkanie formacyjne dla dziewcząt w Krakowie


Już po raz piąty w krakowskiej Bursie im. bł. Matki Klary Szczęsnej w dniach 23-25 lutego odbyły się warsztaty psychologiczne dla dziewcząt połączone z modlitewną refleksją pod hasłem: Żyć w zgodzie ze sobą. Spotkanie dla siedemnastu dziewcząt i pięciu sióstr postulantek poprowadziła Danuta Dybowska we współpracy z o. Rafałem Waluchem OFM i s. Lilianą Mozdyniewicz.

Warsztaty przeznaczone są dla osób, które chcą zrobić krok do przodu na drodze do wolności, zwłaszcza w przeżywaniu poczucia własnej wartości – zaznacza Danuta Dybowska. To spotkanie ze sobą ze zarówno w tych radosnych chwilach życia, jak również w tych, które są dla nas trudne – dodaje.

Podczas weekendowego spotkania dziewczęta poprzez refleksję, rozmowy, rysunek, taniec, film i modlitwę mogły poznawać siebie na płaszczyźnie ludzkiej i duchowej. Jak wspominają, był to dla nich czas wewnętrznej integracji i przylgnięcia do Bożego Serca z tym wszystkim co w sobie noszą.

Kolejne rekolekcje z siostrami sercankami pod hasłem: Budować na skale odbędą się w dniach 16-18 marca w Warszawie. Zgłoszenia pod nr. tel.: 503 644 605. Serdecznie zapraszamy!

copyright @ siostry sercanki 2018
Wróć do spisu treści