2018/12/01 "To Wy jesteście Kościołem!" – Dzień skupienia dla młodzieży w Lipsku - Oficjalna strona sióstr sercanek

Przejdź do treści
To Wy jesteście Kościołem!
Dzień skupienia dla młodzieży w Lipsku


O prawdziwym obrazie Boga Ojca, bogactwie Kościoła i mocy modlitwy mówiła do młodzieży s. Avila Kozanecka podczas dnia skupienia, który odbył się 1 grudnia 2018 r. w domu zakonnym sióstr sercanek w Lipsku.

Poranna konferencja była wprowadzeniem do adoracji Jezusa Eucharystycznego oraz do sakramentu pokuty. Centralnym punktem dnia duchowej odnowy była Eucharystia, którą sprawował ks. Przemysław Wójcik.

Po obiedzie uczestnicy spotkania obejrzeli film Chata w reżyserii Stuarta Hazeldine’a, ukazujący prawdziwe, pełne miłości oblicze Boga Ojca. Wieczór był okazją do skorzystania z modlitwy wstawienniczej którą posługiwali ks. Przemysław i s. Avila.

W skupieniu uczestniczyła 15-osobowa grupa młodzieży przygotowująca się do sakramentu bierzmowania.

Jak wspominają młodzi, to spotkanie otworzyło ich serca na dar Bożego Miłosierdzia i pomogło im odkryć swoje miejsce w Kościele. Kolejne spotkanie jest planowane na styczeń.

Podczas dnia skupienia "posługę Marty" podjęły siostry z lipskiej wspólnoty.

copyright @ siostry sercanki 2018
Ochrona danych
Informacja o cookies
Dane osobowe zawarte w serwisie przetwarzane są za zgodą lub na mocy prawa. Administratorem danych jest Zgromadzenie Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego, 31-115 Kraków, ul. Garncarska 24, tel. 609 984 820, iod@sercanki.org.pl.
Wróć do spisu treści