2018/12/25 Życzenia na Boże Narodzenie - Oficjalna strona sióstr sercanek

Przejdź do treści
Boże Narodzenie 2018


Narodzi się nam Malutki, a zwać się będzie Bogiem mocnym.
Zasiądzie na tronie Dawida ojca swojego i będzie panował potężnym ramieniem.
/fragment Nowenny do Dzieciątka Jezus/

Kiedy nadeszła pełnia czasów, Słowo stało się Ciałem, potęga Wszechmocnego objawiła się w postaci małego Dziecięcia, a ciemność zajaśniała blaskiem chwały. Wcielenie Syna Bożego stało się początkiem naszego zbawienia.

Życzymy, by Święta Narodzenia Pańskiego, które wprowadzają nas w tajemnicę odwiecznej miłości Boga do każdego człowieka, pozwoliły zatrzymać się u wejścia do betlejemskiej groty i zaczerpnąć duchowych sił w bliskości Jezusa, Maryi i Józefa.

Niech te święte dni będą przepełnione wzajemną miłością, ciepłem rodzinnych spotkań i radością z przebywania w obecności Księcia Pokoju, który już przed wiekami zapragnął królować w naszych sercach. Łamiąc się świątecznym opłatkiem, życzymy również błogosławieństwa Bożego Serca w nadchodzącym Roku Pańskim 2019.

              
  Z darem modlitwy przy żłóbku Pana
 siostry sercanki

copyright @ siostry sercanki 2018
Ochrona danych
Informacja o cookies
Dane osobowe zawarte w serwisie przetwarzane są za zgodą lub na mocy prawa. Administratorem danych jest Zgromadzenie Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego, 31-115 Kraków, ul. Garncarska 24, tel. 609 984 820, iod@sercanki.org.pl.
Wróć do spisu treści