2018/12/27 Spotkanie sióstr juniorystek w Krakowie - Oficjalna strona sióstr sercanek

Przejdź do treści
Spotkanie sióstr juniorystek w Krakowie


W oktawie Bożego Narodzenia, w dniach 27 – 29 grudnia 2018 r., 15 sióstr juniorystek uczestniczyło w dorocznym zjeździe junioratu, który odbył się w domu generalnym w Krakowie.

Podczas spotkania siostry wysłuchały konferencji ks. dr. Leszka Poleszaka SCJ o idei wynagrodzenia Najśw. Sercu Pana Jezusa, a także o. Andrzeja Prugara OFMConv o wolności w kontekście środków społecznego komunikowania.

W drugim dniu sesji m. gen. Olga Podsadnia przybliżyła uczestniczkom spotkania program uroczystości 125. rocznicy założenia Zgromadzenia, która przypada w roku 2019.

Podczas zjazdu siostry przeżywały wspólne chwile przed Najświętszym Sakramentem, a także na świątecznej rekreacji. W ostatnim dniu spotkania odwiedziły chore siostry w zakonnej infirmerii. Spotkanie formacyjne zorganizowała s. mistrz. Antoniana Chrząstek.

copyright @ siostry sercanki 2018
Ochrona danych
Informacja o cookies
Dane osobowe zawarte w serwisie przetwarzane są za zgodą lub na mocy prawa. Administratorem danych jest Zgromadzenie Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego, 31-115 Kraków, ul. Garncarska 24, tel. 609 984 820, iod@sercanki.org.pl.
Wróć do spisu treści