2019/03/02 Rodzinne rekolekcje SRŚ w Częstochowie - Oficjalna strona sióstr sercanek

Przejdź do treści
Rodzinne rekolekcje SRŚ w Częstochowie


O wartości Eucharystii, mocy Słowa Bożego i stawaniu się autentycznym świadkiem Chrystusa mówił ks. Piotr Klekociński podczas dnia skupienia dla dzieci i młodzieży Sercańskiej Rodziny Świeckich, który odbył się 2 marca 2019 r. w częstochowskim domu zakonnym sióstr sercanek. W spotkaniu zatytułowanym Jezus daje mi pokarm na drogę wzięło udział 30 osób z Łodzi i Częstochowy.  Do grona prowadzących dołączyły s. Amanda Adamczyk, s. Bonfilia Kaźmierczak, s. Zuzanna Citak i s. Petronia Cieślak.

Ze względu na muzyczny charyzmat rekolekcjonisty spotkanie miało bardzo radosny charakter. Wspólna modlitwa, Msza Święta, spotkania w grupach, śpiew i zabawa były okazją do integracji i duchowej odnowy.

Podczas Eucharystii w Sanktuarium św. Antoniego trzy osoby otrzymały krzyże z rąk ks. celebransa i oficjalnie dołączyły do grona Młodzieży Rodziny Sercańskiej.

Na zakończenie spotkania grupa ochotników udała się na Jasną Górę, by zawierzyć swoje serca Matce Najświętszej i podziękować za ten radosny dzień.

copyright @ siostry sercanki 2018
Ochrona danych
Informacja o cookies
Dane osobowe zawarte w serwisie przetwarzane są za zgodą lub na mocy prawa. Administratorem danych jest Zgromadzenie Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego, 31-115 Kraków, ul. Garncarska 24, tel. 609 984 820, iod@sercanki.org.pl.
Wróć do spisu treści