2019/04/06 Weekendowe rekolekcje dla rodzin w Rzepiskach - Oficjalna strona sióstr sercanek

Przejdź do treści
Weekendowe rekolekcje dla rodzin w Rzepiskach


Wspólnota rodzin należących do Parafii pw. Najświętszego Salwatora w Krakowie w dniach 6 – 8 kwietnia 2019 r. uczestniczyła w rekolekcjach, które poprowadził ks. Andrzej Wasilewski-Kruk. W trzydniowym spotkaniu, które odbyło się w Domu Rekolekcyjnym Księży Marianów w Rzepiskach uczestniczyło 18 rodzin, łącznie 84 osoby. Wraz ze wspólnotą Rodzinnie na Salwatorze na górski szlak wyruszyły s. Benedykta Sadzik, sercanka, i s. Alicja Cierpisz, serafitka, katechetki posługujące na terenie salwatorskiej parafii.
 
Podczas rekolekcji uczestnikom patronowała Święta Rodzina z Nazaretu, a także święci małżonkowie Zelia i Ludwik Martin, rodzice św. Teresy od Dzieciątka Jezus, i św. Joanna Beretta Molla. Czas wypełniony wspólną modlitwą, Eucharystią, wędrówką po górach i zabawami integracyjnymi przyniósł wiele radości i okazji do serdecznych spotykań. Z racji Wielkiego Postu nie zabrakło również czasu na pasyjne zamyślenia. Organizatorzy spotkania przewidzieli wspólną Drogę Krzyżową i adorację Najświętszego Sakramentu. W programie rekolekcji zaplanowano także warsztaty rodzinne, które poprowadziła p. Maria z Fundacji JMJ Radosny Rodzic.

Rekolekcje w Rzepiskach zakończyły się niedzielnym spotkaniem przy wspólnym stole.

copyright @ siostry sercanki 2018
Ochrona danych
Informacja o cookies
Dane osobowe zawarte w serwisie przetwarzane są za zgodą lub na mocy prawa. Administratorem danych jest Zgromadzenie Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego, 31-115 Kraków, ul. Garncarska 24, tel. 609 984 820, iod@sercanki.org.pl.
Wróć do spisu treści