2019/04/14 Dziękczynienie za 125 lat istnienia Zgromadzenia Sióstr Sercanek w Radomsku - Oficjalna strona sióstr sercanek

Przejdź do treści
Dziękczynienie za 125 lat istnienia Zgromadzenia Sióstr Sercanek w Radomsku


W Parafii pw. św. Lamberta w Radomsku 14 kwietnia 2019 r. odbyło się dziękczynienie za 125 lat istnienia Zgromadzenia Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego. Mszę Świętą w intencji Matki Generalnej Olgi Podsadniej oraz wszystkich sióstr sercanek celebrowali ks. prob. Antoni Arkit, o. gwardian Zdzisław Tamioła OFMConv i ks. Grzegorz Piec.

Podczas homilii celebrans nawiązał do jubileuszu sercańskiej rodziny zakonnej i wyraził swoje uznanie wobec Zgromadzenia, a szczególnie sióstr, które posługują w radomskiej parafii.

We wspólnym dziękczynienia wraz z siostrami z miejscowej wspólnoty uczestniczyły: m. gen. Olga Podsadnia i s. as. Serafia Pajerska z Krakowa oraz m. prow. Marianna Łacina z siostrami z Częstochowy.

copyright @ siostry sercanki 2018
Ochrona danych
Informacja o cookies
Dane osobowe zawarte w serwisie przetwarzane są za zgodą lub na mocy prawa. Administratorem danych jest Zgromadzenie Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego, 31-115 Kraków, ul. Garncarska 24, tel. 609 984 820, iod@sercanki.org.pl.
Wróć do spisu treści