2019/06/28 Przyjęcie do Dziecięcej Rodziny Sercańskiej w Pińczowie - Oficjalna strona sióstr sercanek

Przejdź do treści
Przyjęcie do Dziecięcej Rodziny Sercańskiej w Pińczowie


W uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego, dnia 28 czerwca 2019 r., w kościele parafialnym pw. św. Jana Apostoła  i Ewangelisty w Pińczowie odbyło się przyjęcie ośmiorga dzieci do Dziecięcej Rodziny Sercańskiej. Grupa dzieci przez rok formacji poznawała Serce Jezusa, uczestniczyła w spotkaniach i prowadziła krótką adorację Najświętszego Sakramentu w pierwsze piątki miesiąca.

Dzieci złożyły przyrzeczenia, otrzymały krzyżyki i od tego dnia rozpoczęły drugi rok formacji. Kolejnym etapem drogi duchowego rozwoju będzie poznawanie treści Objawień Najświętszego Serca Jezusowego św. Małgorzacie Marii Alacoque.

Mam nadzieję, że po wakacyjnym wyjeździe młodsze dzieci pokochają Serce Boże i dołączą do nas w przyszłym roku – podkreśla s. Petronia Cieślak, moderatorka pińczowskiej wspólnoty DRS.

copyright @ siostry sercanki 2018
Ochrona danych
Informacja o cookies
Dane osobowe zawarte w serwisie przetwarzane są za zgodą lub na mocy prawa. Administratorem danych jest Zgromadzenie Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego, 31-115 Kraków, ul. Garncarska 24, tel. 609 984 820, iod@sercanki.org.pl.
Wróć do spisu treści