2019/07/01 W drodze na szczyt… sercańskie rekolekcje dla dziewcząt w Zakopanem - Oficjalna strona sióstr sercanek

Przejdź do treści
W drodze na szczyt…
Sercańskie rekolekcje dla dziewcząt w Zakopanem


W dniach 1 – 9 lipca 2019 r. w Zakopanem odbyły się sercańskie rekolekcje dla dziewcząt. W spotkaniu zorganizowanym przez s. mistrz. Lilianę Mozdyniewicz i s. p. Sancję Mazur wzięły udział 4 dziewczęta i 3 siostry postulantki.

Uczestniczki górskich rekolekcji miały możliwość nie tylko odkrywania Stwórcy w pięknie natury, ale dzięki duchowej opiece sióstr mogły również poznawać Go jako kochającego Ojca, a siebie jako Jego umiłowane dzieci.

Każdy dzień rozpoczynał się Eucharystią, natomiast kontynuacją osobistej modlitwy dziękczynienia była medytacja w drodze. Ważnym punktem programu była codzienna konferencja głoszona przez s. p. Sancję Mazur. Podczas tych dni nie zabrakło również czasu na rekreację i wspólne zabawy oraz na wypoczynek w samotności i godzinę świadectw na zakończenie spotkania.

Podczas dziewięciodniowej wędrówki po Tatrach uczestniczki rekolekcji były m.in. na Kasprowym Wierchu, Kopie Kondrackiej, Gęsiej Szyi, Murowańcu, Turbaczu, Wielkim Topieńcu i Nosalu. Nawiedziły także sanktuarium Matki Bożej Królowej – Tatr oraz kościół pw. Najśw. Serca Pana Jezusa na Jaszczurówce.

Rekolekcyjne skupienie przebiegło pomyślnie dzięki gościnności s. p. AwityWiteskiej i zakopiańskiej wspólnoty sióstr.

copyright @ siostry sercanki 2018
Ochrona danych
Informacja o cookies
Dane osobowe zawarte w serwisie przetwarzane są za zgodą lub na mocy prawa. Administratorem danych jest Zgromadzenie Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego, 31-115 Kraków, ul. Garncarska 24, tel. 609 984 820, iod@sercanki.org.pl.
Wróć do spisu treści