2019/09/08 Przyjęcie nowych członków do wspólnoty Młodzieży Rodziny sercańskiej w Częstochowie - Oficjalna strona sióstr sercanek

Przejdź do treści
Przyjęcie nowych członków do wspólnoty Młodzieży Rodziny Sercańskiej w Częstochowie


W niedzielę, 8 września 2019 r. w parafii pw. św. Antoniego z Padwy w Częstochowie podczas Eucharystii o godz. 10.00 sprawowanej przez ks. wikariusza Tomasza Chrząstka, do kandydatury Młodzieży Rodziny Sercańskiej przystąpiło 10 osób.

Tego samego dnia po Mszy Świętej  o godz. 10.00 i 11.30 młodzież zaprezentowała parafianom spektakl przygotowany z okazji 125. rocznicy założenia Zgromadzenia Sióstr Sercanek. Przestawienie wystawione pod kierunkiem s. Amandy Adamczyk było krótką prezentacją historii powstania sercańskiej rodziny zakonnej i charyzmatu pozostawionego siostrom przez św. Józefa Sebastiana Pelczara i bł. Matkę Klarę Szczęsną.

Ceremonii przyjęcia nowych członków do wspólnoty Młodzieży Rodziny Sercańskiej dokonał ks. proboszcz Sylwester Kubik.

copyright @ siostry sercanki 2018
Ochrona danych
Informacja o cookies
Dane osobowe zawarte w serwisie przetwarzane są za zgodą lub na mocy prawa. Administratorem danych jest Zgromadzenie Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego, 31-115 Kraków, ul. Garncarska 24, tel. 609 984 820, iod@sercanki.org.pl.
Wróć do spisu treści