2019/09/25 Młodzież Rodziny Sercańskiej z wizytą w częstochowskim Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym - Oficjalna strona sióstr sercanek

Przejdź do treści
Młodzież Rodziny Sercańskiej z wizytą w częstochowskim Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym


Wolontariusze Młodzieży Rodziny Sercańskiej 25 września 2019 r. odwiedzili podopiecznych Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego prowadzonego przez siostry honoratki  przy ul. Ogrodowej w Częstochowie.

Tym razem do częstochowskiej wspólnoty sercańskiej dołączyła młodzież z Ukrainy, goszcząca w tym czasie w Szkole Podstawowej nr 8 im. Haliny Poświatowskiej. Młodzi artyści z sąsiedniego kraju zaprezentowali mieszkańcom ośrodka program muzyczno-taneczny, dzieląc się rodzimą kulturą. Podczas spotkania młodzież podjęła również refleksję na temat posługi w ramach wolontariatu. Owocem dyskusji było wyodrębnienie cech i umiejętności, jakimi powinien odznaczać się dobry wolontariusz.

Podczas wizyty w zakładzie dla chorych młodzieży towarzyszyła s. Amanda Adamczyk.copyright @ siostry sercanki 2018
Ochrona danych
Informacja o cookies
Dane osobowe zawarte w serwisie przetwarzane są za zgodą lub na mocy prawa. Administratorem danych jest Zgromadzenie Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego, 31-115 Kraków, ul. Garncarska 24, tel. 609 984 820, iod@sercanki.org.pl.
Wróć do spisu treści