2020/07/11 Imieniny Matki Generalnej Olgi Podsadniej - Oficjalna strona sióstr sercanek

Przejdź do treści
Imieniny Matki Generalnej Olgi Podsadniej


W liturgiczne wspomnienie św. Olgi, 11 lipca 2020 r. m. gen. Olga Podsadnia obchodziła swoje imieniny. W tym dniu siostry ze wszystkich wspólnot w Polsce i poza jej granicami ofiarowały Matce Solenizantce dar modlitwy i serdecznej pamięci.

W kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul. Garncarskiej w Krakowie porannej Eucharystii w intencji Matki Generalnej Olgi przewodniczył ks. prał. Józef Morawa wraz z ks. kanclerzem Andrzejem Lichosytem, ks. Maciejem Ziembickim i o. Mateuszem Gliwą OFMConv.

Do wspólnej modlitwy oraz imieninowego świętowania dołączyły przełożone polskich prowincji z Rzeszowa i Częstochowy, a także siostry z Zakopanego i Korczyny.

Wieczorem, podczas Mszy Świętej o godz. 18.30, sprawowanej przez o. Dawida Nowaka OFMConv siostry również modliły się w intencji Matki Generalnej i Zgromadzenia.

copyright @ siostry sercanki 2018
Ochrona danych
Informacja o cookies
Dane osobowe zawarte w serwisie przetwarzane są za zgodą lub na mocy prawa. Administratorem danych jest Zgromadzenie Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego, 31-115 Kraków, ul. Garncarska 24, tel. 609 984 820, iod@sercanki.org.pl.
Wróć do spisu treści