2020/08/28 Rekolekcje powołaniowe dla dziewcząt w Krakowie - Oficjalna strona sióstr sercanek

Przejdź do treści
Rekolekcje powołaniowe dla dziewcząt w Krakowie


W Bursie bł. Matki Klary Szczęsnej w Krakowie w dniach 28 – 31 sierpnia 2020 r. odbyły się sercańskie rekolekcje powołaniowe, które poprowadzili ks. Łukasz Leśniak i s. mistrz. Liliana Mozdyniewicz. W spotkaniu uczestniczyło 7 dziewcząt i siostra aspirantka.

Trwając na modlitwie, wsłuchując się w bicie Jezusowego Serca, zadawałyśmy sobie pytanie, w jaki sposób możemy odpowiedzieć na bezwarunkową miłość Jezusa – wspominają uczestniczki rekolekcji.

Wspólnie przeżywana Eucharystia, codzienna adoracja Najśw. Sakramentu, konferencje o powołaniu, wzajemne dzielenie się doświadczeniem Bożej miłości, a także spotkania integracyjne były okazją do duchowej odnowy i tworzenia wspólnoty serc zgromadzonych wokół Serca Jezusa.

Dziewczęta, które odczuwają w sercu głos powołania i pragną odkryć swoją życiową drogę, mogą skorzystać z duchowego towarzyszenia sióstr.

Kontakt:
Referat powołaniowy Zgromadzenia Sióstr Sercanek,
s. Liliana Mozdyniewicz: tel. 503644605.
copyright @ siostry sercanki 2018
Ochrona danych
Informacja o cookies
Dane osobowe zawarte w serwisie przetwarzane są za zgodą lub na mocy prawa. Administratorem danych jest Zgromadzenie Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego, 31-115 Kraków, ul. Garncarska 24, tel. 609 984 820, iod@sercanki.org.pl.
Wróć do spisu treści