2020/09/26 Spotkanie formacyjne DRS w Częstochowie - Oficjalna strona sióstr sercanek

Przejdź do treści
Spotkanie formacyjne DRS w Częstochowie


W sobotę, 26 września, w Częstochowie odbyło się spotkanie formacyjne członków Dziecięcej Rodziny Sercańskiej, podczas którego gościem specjalnym była s. Zuzanna Citak, moderatorka wspólnoty DRS z Łodzi. Siostra komunikowała się z dziećmi za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Podczas spotkania s. Zuzanna opowiedziała czym jest Dziecięca Rodzina Sercańska, wskazała na główne cele formacyjne i przypomniała o istotnej roli pierwszych piątków miesiąca w rozwijaniu nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z pomocą siostry moderatorki dzieci nauczyły się śpiewać jedną z piosenek oazowych pt. Nie ma takiego jak Jezus.

We wspólnej modlitwie i zabawie wzięło udział siedemnaścioro dzieci, którym towarzyszyli duchowi opiekunowie wspólnoty: ks. Rafał Omyła i s. Amanda Adamczyk.

copyright @ siostry sercanki 2018
Ochrona danych
Informacja o cookies
Dane osobowe zawarte w serwisie przetwarzane są za zgodą lub na mocy prawa. Administratorem danych jest Zgromadzenie Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego, 31-115 Kraków, ul. Garncarska 24, tel. 609 984 820, iod@sercanki.org.pl.
Wróć do spisu treści