Zgromadzenie Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego

DOM GENERALNY
ul. Garncarska 24
31-115 Kraków
generalat@sercanki.org.pl 
12 422 57 66

PROWINCJA NMP KRÓLOWEJ POLSKI, CZĘSTOCHOWA
ul. Spadzista 15
42-200 Częstochowa
prowincjaczestochowa@sercanki.org.pl 
34 363 36 27

PROWINCJA ŚW. JÓZEFA, RZESZÓW
ul. ks. J. Sondeja 7
35-011 Rzeszów
prowincjasj@sercanki.org.pl 
17 852 07 40

Z inicjatywy członków Młodzieży Rodziny Sercańskiej i Dziecięcej Rodziny Sercańskiej z Częstochowy w Niedzielę Miłosierdzia, 11 kwietnia 2021 r., w Sanktuarium św. Antoniego z Padwy odbyła się Msza św. w intencji sióstr sercanek.

Eucharystię sprawowali ks. kustosz Sylwester Kubik i ks. Rafał Omyła. Na zakończenie wspólnej modlitwy członkowie sercańskich wspólnot podziękowali siostrom za ich codzienną posługę.

Dzisiaj jest okazja, byśmy podziękowali za istnienie wspólnoty dzieci i młodzieży sercańskiej na terenie naszej parafii i tworzącej się grupy dorosłych. W sposób szczególny na ręce Ks. Proboszcza i Sióstr pragniemy podziękować za modlitwę w naszej intencji. Nie jest łatwo we współczesnym świecie trwać przy Bogu i być Jego przyjacielem. Staramy się, na ile potrafimy, poznawać Boga, dawać o Nim świadectwo i z Bożą pomocą przezwyciężać trudności. Wyrazem naszego świadectwa jest krzyżyk sercański, który nosimy na piersiach. Potrzebujemy tych, którzy wskażą nam, jak w dzisiejszym świecie zdążać do Boga, by nie zabłądzić.

Jesteście dla nas takimi właśnie drogowskazami. Mamy nadzieję, że nasze wspólnoty będą się rozwijały, aby jak najwięcej osób mogło doświadczyć tego dobra, które jest naszym udziałem. Życzymy także, by Siostry i Księża wciąż doświadczali życzliwości i serdeczności. W naszych prostych, ale z serca płynących modlitwach będziemy prosić o te łaski, które są Księżom i Siostrom potrzebne na każdy dzień. Prosimy również o modlitwę i dziękujemy za czas jaki nam poświęcacie. Szczególne podziękowanie kierujemy do s. Amandy, wyrażając naszą wdzięczność za czas i troskę, jaką nas otacza, ukazując nam Boga i rozpalając w nas optymizm wiary.

Siostry Sercanki

ZGROMADZENIE SŁUŻEBNIC
NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSOWEGO

Garncarska 24, 31-115 Kraków

generalat@sercanki.org.pl 
tel. 12 422 57 66, 885 556 886

13 1240 1431 1111 0000 1046 0654
Bank PEKAO S.A. I/O Kraków, Rynek Gł. 31

Dziękujemy za wszelkie ofiary.

Odwiedza nas 126 gości oraz 1 użytkownik.

Ochrona danych

Dane osobowe zawarte w serwisie przetwarzane są za zgodą lub na mocy prawa. Administratorem danych jest Zgromadzenie Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego,
31-115 Kraków, ul. Garncarska 24,
tel. 609 984 820, iod@sercanki.org.pl.

Informacja o cookies

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kontakt z administratorem:

webmaster@sercanki.org.pl