Msze św. w naszym kościele odprawiamy:
w niedzielę: o godz. 7.00, 10.00, 12.00 i 18.00,
Gorzkie Żale o godz. 17.15,
w dni powszednie: o godz. 6.45 i 18.30
- Trwa okres Wielkiego Postu, serdecznie zapraszamy na wielkopostne nabożeństwa w naszym kościele: nabożeństwo Gorzkich Żali w niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15. Kazania pasyjne w tym roku, podczas nabożeństw, głosi o. Jacek Korsak, franciszkanin, wychowawca naszego franciszkańskiego Seminarium w Krakowie. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej we wtorki o godz. 18.00 oraz w piątki rano o godz. 6.15. W każdy piątek o godz. 18.00 Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa z możliwością uczczenia Relikwii Krzyża Świętego, o godz. 18.30 Msza św.
- W przyszłą niedzielę gościć będziemy przedstawicieli Fundacji Polskich Wartości. W czasie każdej Mszy św. dadzą krótkie świadectwo o sytuacji Polaków na Litwie oraz możliwości niesienia im pomocy.
Najświętsze Serce Pana Jezusa niech obdarza nas wszystkich potrzebnymi łaskami na dobre przeżywanie nowego tygodnia i czasu Wielkiego Postu. Szczęść Boże.