Bł. Matka Klara Szczęsna jest czczona w wielu kościołach w Polsce i poza jej granicami. W Niedzielę Dobrego Pasterza, 26 kwietnia 2026 r., miała miejsce piękna uroczystość wprowadzenia relikwii bł. Klary do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łomży.
Wzięła w niej udział s. Eliasza Połączak, która tak wspomina to wydarzenie:
Naszą modlitwę rozpoczęliśmy Koronką do Bożego Miłosierdzia o Godzinie 15.00. Później w procesji przed Mszą św. zostały uroczyście wniesione relikwie i obraz bł. Współzałożycielki Zgromadzenia Sióstr Sercanek. Eucharystii przewodniczył ks. proboszcz i kustosz sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łomży ks. kan. dr Jacek Czaplicki. Celebrans wygłosił okolicznościową homilię o roli Świętych w Kościele, zaznaczając że każdy z nas może być świętym. Ks. Kustosz zachęcał także do ufnej modlitwy za przyczyną bł. Matki Klary Szczęsnej. Tę piękną uroczystość ubogacił śpiew chóru parafialnego „Vox Misericordiae”. Cieszymy się z obecności relikwii bł. Matki Klary w Łomży i ufamy, że będzie wypraszać potrzebne łaski modlącym się za jej wstawiennictwem.