Ogłoszenia - Oficjalna strona sióstr sercanek

Przejdź do treści
KOŚCIÓŁ
Ogłoszenia
9 sierpnia 2020 r.
19. NIEDZIELA ZWYKŁA

Msze Święte w niedziele: 7.00, 10.00, 12.00, 18.00
Nabożeństwo: 17.15
W dni powszednie: 6.45, 18.30
Nabożeństwo: 18.00


Trwa czas wakacji, wypoczynku i urlopów. Pamiętajmy, by nie zabrakło naszego świadectwa chrześcijańskiego życia, praktyk modlitewnych, a szczególnie uczestnictwa w niedzielnej mszy św.

Pragniemy poinformować, że decyzją Prowincjała franciszkańskiej Prowincji św. Atoniego z Padwy i bł. Jakuba Strzemię, o. Rafał Maria Antoszczuk kończy posługę kapelana Zgromadzenia Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego i rekotora naszego kościoła. Zapraszamy na mszę św. pożegnalną w przyszłą niedzielę, 16 sierpnia na godz. 10.00.

W poniedziałek, 10 sierpnia Święto św. Wawrzyńca, diakona i meczennika.

We wtorek, 11 sierpnia, Święto św. Klary z Asyżu, dziewicy.

W czwartek, 13 sierpnia, Święto Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej.

W piątek, 14 sierpnia, Święto św. Maksymiliana Kolbe, prezbitera i męczennika.

W sobotę, 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu w naszym kościele msze św. jak w niedzielę.

Pragniemy poinformować, że ze względu na sytuację epidemiologiczną podczas mszy świętych nie zbieramy niedzielnej tacy. Jeżeli ktoś z Wiernych chciałby złożyć ofiarę może to uczynić, składając ją do specjalnej puszki umieszczonej na szklanych drzwiach pod chórem naszego kościoła. Serdecznie dziękujemy.

Zachęca się także, aby zarówno duszpasterze jak i wierni przez stosowanie się do zaleceń sanitarnych (zachowanie odpowiedniej odległości, zasłanianie ust i nosa w przestrzeniach zamkniętych w tym i w kościele, korzystanie z płynów dezynfekujących, itp.) wspólnie przyczyniali się do tworzenia poczucia bezpieczeństwa dla wszystkich osób pragnących uczestniczyć w nabożeństwach w świątyniach. W naszym kościele nadal Komunii Świętej nadal wszystkim udzielamy na rękę.


Niechaj Najświętsze Serce Jezusowe, przez wstawiennictwo
św. Józefa Sebastiana Pelczara i bł. Matki Klary Ludwiki Szczęsnej,
obdarowuje nas potrzebnymi łaskami w rozpoczętym nowym tygodniu.
Szczęść Boże.copyright @ siostry sercanki 2018
Ochrona danych
Informacja o cookies
Dane osobowe zawarte w serwisie przetwarzane są za zgodą lub na mocy prawa. Administratorem danych jest Zgromadzenie Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego, 31-115 Kraków, ul. Garncarska 24, tel. 609 984 820, iod@sercanki.org.pl.
Wróć do spisu treści