Msze św. w naszym kościele odprawiamy:
w niedzielę: o godz. 7.00, 10.00, 12.00 i 18.00,
w dni powszednie: o godz. 6.45 i 18.30
- Przeżywamy 3. Niedzielę Wielkanocną. Zapraszamy na uroczyste Nieszpory o godz. 17.15.
- W dniu dzisiejszym rozpoczyna się 18. Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem „Odważnie głosić Ewangelię Boga”. Celem tego wydarzenia jest ponowne odkrywanie i pogłębianie znaczenia Słowa Bożego w życiu Kościoła i w osobistym życiu wiernych. Zachęcamy do systematycznego czytania Słowa Bożego w rodzinach i wspólnotach.
- W czwartek, 23 kwietnia Uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.
- W piątek, w zakonach franciszkańskich wspomnienie św. Fidelisa z Sigmaringen.
O godz. 18.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. - W sobotę, 25 kwietnia Święto św. Marka Ewangelisty.
Niechaj Chrystus Zmartwychwstały obdarza nas potrzebnymi łaskami na czas nowego tygodnia.