Msze św. w naszym kościele odprawiamy:
w niedzielę: o godz. 7.00, 10.00, 12.00 i 18.00,
w dni powszednie: o godz. 6.45 i 18.30
- Dzisiaj największa Uroczystość w liturgii Kościoła – Zmartwychwstanie Chrystusa. Od jutra rozpoczyna się Oktawa Wielkanocy zapraszamy na śpiewane Nieszpory o godz. 18.00.
- Jutro, Poniedziałek Wielkanocny, Msze św. tak jak w niedzielę: o godz.: 7.00, 10.00, 12.00 i 18.00, o godz. 17.15 śpiewane Nieszpory.
- Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżywania czasu Świętego Triduum Paschalnego: Siostrze Zakrystiance z Siostrami za przygotowane dekoracji i porządek w kościele. Siostrom Adorującym Pana Jezusa w Ciemnicy i przy Grobie Pańskim. Chórowi Sercańskiemu za śpiew. Służbie Liturgicznej Ołtarza. Kapłanom za posługę w czasie Celebracji Liturgicznych. Nade wszystko dziękujemy wszystkim tym, którzy w czasie trwania Świętego Triduum Paschalnego modlili się razem z nami w naszym kościele. Bóg zapłać Wam za wspólne trwanie przy Chrystusie Panu.
- Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy do naszego kościoła na godz. 15.00. Wspominając godzinę śmierci Pana Jezusa, modląc się Koronką do Bożego Miłosierdzia, będziemy wypraszać Miłosierdzie dla nas samych i dla całego świata.
Kochani nasi Przyjaciele i Dobrodzieje! Niech przeżywane Święta Wielkanocne napełniają Was nadzieją i miłością. Niechaj ożywią potrzebę zwracania się ku Bogu żywemu, który jest Bogiem żyjących, Bogiem mającym otwarte swe Najświętsze Serce dla wszystkich. Życzymy radosnych i błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Chrystus prawdziwie zmartwychwstał!